Dla dzieci

DLA DZIECI

Huśtawki, zjeżdżalnia, piaskownica, mała ścianka wspinaczkowa i domek prawie jak na drzewie czekają na naszych najmłodszych gości na placu zabaw. Dla niemowląt oferujemy bezpłatnie łóżeczko turystyczne z pościelą, wysokie krzesełko, wanienkę a także podgrzewacz butelek (prosimy o rezerwację przed przyjazdem). Ponadto wszystkie apartamenty są wyposażone w kuchenkę mikrofalową, lodówkę, płytę indukcyjną, czajnik oraz naczynia i sztućce, co znacznie ułatwia urlop z małymi dziećmi. Apartamenty 2-pokojowe posiadają 2 oddzielne pomieszczenia zamykane drzwiami, dzięki czemu można położyć dzieci w osobnym pomieszczeniu i cieszyć się jeszcze wolną chwilą w części wypoczynkowej lub na balkonie/tarasie, nie martwiąc się, że dzieci się obudzą.

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Czy w pobliżu znajdują sie trasy spacerowe przystosowane dla wózków?

MALINOVA 36 graniczy z obszarem Natura 2000, dzięki czemu długie rodzinne spacery blisko natury są na wyciągnięcie ręki. To idealna trasa na spacery z wózkiem.

 

Tak, przygotujemy bezpłatnie łóżeczko dla naszych małych gości. Prosimy o wcześniejszą rezerwację

 

Jeśli chcecie Państwo wybrać się na łatwiejszą trasę turystyczną, przygotowaną również dla wózków dziecięcych polecamy Pętlę Cieńkowską. To łatwy szlak spacerowy, który można też połączyć z wjazdem i zjazdem kolejkami linowymi. Po drodze zobaczymy skocznię narciarską im. Adama Małysza, ładne widoki na Beskid Śląski oraz przejdziemy się wzdłuż rzeki Malinka.

 
PIĘKNA OKOLICA
PLAC ZABAW
KĄCIK DLA DZIECI

Okolica

Wyciągi w obrębie około 2 km od apartamentów Malinova 36:
✅ Stacja Narciarska Cieńków
✅ Wyciąg narciarski Klepki

W odległości ok. 5,5 km od nas znajduje się jeden z największych resortów narciarskich w Polsce - Szczyrk Mountain Resort. Wraz z COS i Beskid Areną, ośrodek oferuje blisko 40 km tras, z których możesz korzystać na jednym skipassie.

MALINOVA 36 bezpośrednio graniczy z Obszarem Natura 2000.

Scroll to Top