O nas

O NAS

MALINOVA 36 to wyjątkowe miejsce w sercu Beskidu Śląskiego w Wiśle Malince tuż przy obszarze Natura2000. Znajdujemy się tuż obok pięknej trasy spacerowej przez las, skąd można podłączyć się do kilku szlaków. Poza przyrodą blisko nas znajdują się w lecie trasy rowerowe, a zimą trasy zjazdowe, biegowe. Można również wypożyczyć rowery elektryczne, skorzystać z trasy rolkowej, skate parku, letniego kąpieliska z podgrzewaną wodą lub parku linowego.

Nasze komfortowe apartamenty jeszcze pachną nowością. Do dyspozycji nasi Goście mają przytulną sypialnię i nowoczesny salon z TV i wyposażonym aneksem kuchennym. Każde pomieszczenie ma osobny przestronny balkon z pięknym widokiem na góry lub las, a niektóre apartamenty również na strumyk górski z małym wodospadem.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Czy można zamówić u Państwa obiad/kolację?

Oferujemy pobyt bez wyżywienia lub ze śniadaniami, kolację/obiady oferujemy tylko dla grup zorganizowanych. Ale na przeciwko nas znajduje się bar z domowymi obiadami „U Heli” a 300m dalej restauracja „Malinówka”. Możemy także podać namiary na restauracje, pizzerie w Wiśle, które dowiozą jedzenie do nas na telefon.

Sauna, balia/jacuzzi są dostępne w określonych godzinach w cenie pobytu.

Niestety nie akceptujemy zwierząt domowych.

MIEJSCE NA RELAKS
PRZYTULNE WNĘTRZA
DARMOWE ROWERY

Okolica

Wyciągi w obrębie około 2 km od apartamentów Malinova 36:
✅ Stacja Narciarska Cieńków
✅ Wyciąg narciarski Klepki

W odległości ok. 5,5 km od nas znajduje się jeden z największych resortów narciarskich w Polsce - Szczyrk Mountain Resort. Wraz z COS i Beskid Areną, ośrodek oferuje blisko 40 km tras, z których możesz korzystać na jednym skipassie.

MALINOVA 36 bezpośrednio graniczy z Obszarem Natura 2000.

Scroll to Top